خانه ریاضیات بندرانزلی در نظر دارد که مسابقه روز حل مسئله (روز شاد ریاضی) را همانند سال گذشته برگزار نماید. مهلت ثبت نام تا تاریخ پنجشنبه ۹۴/۱۲/۱۳ می باشد. برای پایه های چهارم، پنجم و ششم می باشد، که امسال پایه ششم به این مسابقه اضافه شده است. لطفا مدارسی که می توانند علاوه بر پر کردن لیست اسامی به صورت دستی، اسامی را در فایل اکسل هم قرار دهند […]

خانه ریاضیات بندرانزلی در صدد است که برای ترم پاییز برنامه آموزشی در نظر گیرد، متعاقبا به اطلاع علاقه مندان خواهد رساند.

خانه ی ریاضیات بندرانزلی که به نام زنده یاد علیرضا سایه بان دانشجوی نخبه‌ی ریاضی کشور مزیّن گشته است ، در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۱ فعالیت خود را رسما آغاز کرد. خانه ریاضیات به همّت و پشتکار تنی چند از دبیران ریاضی شهروسپس همراهی وحمایت خانواده علیرضا سایهبان ،وبعضی از ارگان های شهر فعالیت خود را با هدف عمومی کردن ریاضیات در سطح شهرستان بندرانزلی آغاز نمود.

    خانه ی ریاضیات در نظر دارد در تابستان ۹۴ برای دانش آموزانی که پایه های هفتم و هشتم و اول دبیرستان را به اتمام رسانده‌اند ،کلاس‌های اوریگامی و کارگاه مهارت‌های پایه ریاضی و روباتیک مقدماتی(الکترونیک وبرنامه‌نویسی مقدماتی) برگزار نماید. علاقمندانی که قصد ثبت نام در این کلاس ها را دارند می توانند به یکی از روش ها زیر عمل نمایند: ۱٫ ثبت نام اینترنتی از طریق سایت خانه […]

دسته‌ها: اطلاعیه ها

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره علیرضا سایه بان برگزار می شود پرواز ملکوتی نخبه ریاضیات شهرمان علیرضا سایه بان را گرامی میداریم. مراسم بزرگداشت آن مرحوم پنجشنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۴ تا ۵  بعد از ظهر بر سر مزار پاکشان برگزار میگردد.

دسته‌ها: اطلاعیه ها